Триває реконструкція приймального відділення Полтавської обласної лікарні

Триває реконструкція приймального відділення Полтавської обласної лікарні

Вже влітку в обласному центрі планують відкрити приймальне відділення для екстреної медицини.  Нині там активно йде ремонт.

Хід будівництва оглянув радник голови Полтавської ОДА Олександр Ткач. Також він провів нараду із замовниками та підрядниками. Відділення за добу прийматиме на госпіталізацію у стаціонари від 100 до 200 хворих.

Як розповів головний лікар КП «ПОКЛ імені М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» Григорій Оксак, вже з квітня запрацює новий алгоритм догоспітального розподілу викликів екстреної допомоги. Мають бути так звані опорні лікарні, які технічно можуть надавати ургентну медичну допомогу.

«Щоб надавати таку допомогу згідно з протоколом, у цих відділеннях має бути спеціальний набір обладнання, приміщення і спеціалісти», –  сказав Григорій Оксак.

Нині будівельники виконують внутрішні оздоблювальні роботи, укладають плитку, штукатурять, шпаклюють та роблять заливку підлоги. Встановлюють металеві конструкції.  Цього тижня планують встановити алюмінієві двері та вхідні протипожежні. І починають облаштовувати облицювання приміщень з іншого боку. Це оздоблення підлоги, стелі, стін. У приймальному відділенні працюватиме електронна черга, буде зал очікування, там знаходиться роздягальня, реєстратура планових хворих та аптека. 

Відкрити відділення планують у червні.

Стрічка новин