Спочатку – Всеукраїнський референдум, а після – голосування

Таку позицію щодо закону про відкриття ринку землі висловили депутати від «Батьківщини» та «Опозиційної платформи – За життя».

З відповідними заявами нардепи виступили під час Погоджувального засідання. Нагадаємо: цього тижня Рада продовжить розгляд правок до проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». На минулому пленарному тижні парламентарі розглянули близько двохста правок. Усього внесено їх понад чотири тисячі. У «Слузі народу» наголошують: цей законопроєкт, не дивлячись на те, скільки часу займе його розгляд, все ж голосуватимуть. 

Микола Сольський, народний депутат України від партії «Слуга народу» 

- Завтра цей процес продовжиться. І наскільки він розтягнеться – спрогнозувати важко, це буде залежати від того, чи будуть блокувати роботу, чи ні. Незважаючи на те, скільки правок і скільки часу займе розгляд їх, наразі ми крок за кроком наближуємося до його голосування.

Нестор Шуфрич, народний депутат України від партії «Опозиційна платформа – За життя» 

- Можу вам сказати, що представники «Опозиційної платформи – За життя» не будуть знімати свої правки, поки не буде проголосовано головну нашу вимогу – це розгляд цього законопроєкту виключно після проведення референдуму. Тільки так ми готові будемо продовжувати дискусію про те, яким цей закон має бути в його остаточній редакції.

Сергій Власенко, народний депутат України від партії «Батьківщина»

- Спочатку референдум, а потім – все інше. Багато говорять про захист права власника. Я хочу нагадати, що згідно з Конституцією, власником української землі є народ України. Запитайте у власника. Тим більше, що і в програмі президента зазначено, що першим буде закон про народовладдя.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію