Заявки та звернення до влади дали свій результат

Два місяці тому люди, які проживають у Полтаві на вулицях Січових Стрільців, Гастелло, Тургенєва, Родини Русових проводили збори, на які запрошували представників міської ради та підприємств. Тоді зверталися з проблемами та проханнями. Людей турбував став асфальтового покриття та відсутність освітлення. Минув час, які зміни відбулися – з'ясовувала Анна Ружін.

Біля трансформатора на перехресті вулиць Січових Стрільців та провулку Біологічний – знову зібрання. Цього разу до людей прийшов керівник комунального підприємства «Міськсвітло» Роман Кикоть, адже лунали скарги на відсутність освітлення на деяких вулицях. 

Роман Кикоть, директор КП «Міськсвітло»

- Порахували ми по матеріалах, виміряли потужність, щоб зрозуміти, звідки треба – зверху чи знизу. На сьогодні прийняте рішення знизу, так буде правильніше.

Роман Кикоть зазначає, уже є доручення розпочати виготовлення опор. Затримка наразі – за погодніми умовами та Дендропарком. Адже, за словами очільника «Міськсвітла», деякі роботи потрібно робити на околиці пам'ятки садово-паркового мистецтва, а на це потрібні дозволи. Тим не менше, незабаром у людей будуть освітлені всі вулиці.

У мешканців, крім цих, є ще проблеми. 

Наталія Глова, помічник голови вуличного комітету 

- Я гадаю, що з часом всі наші проблеми будуть вирішуватися. Зараз піде весна, і я думаю, що дорога в нас розшириться. І тротуар, так як пообіцяли, – буде. А ще транспорт, я просто сподіваюся.

Стрічка новин