Роман в листах або ж роман в романі

До Полтави завітала лубенська авторка Раїса Плотникова з новою книгою «Немпанша». Вона – переможиця багатьох літературних конкурсів, зокрема, «Коронації слова-2016», лауреатка літературних премій імені Леоніда Бразова, Івана Котляревського.

Раїса Плотникова – сучасна українська письменниця, переможиця багатьох літературних конкурсів, зокрема, «Коронації слова-2016», лауреатка літературних премій. Народилась і мешкає в місті Лубни на Полтавщині.

Книга, яку презентує цього разу, називається «Непманша». Це логічне завершення роману «Реквієм для Рози», який отримав відзнаку «Вибір видавця» на міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2016», розповідає пані Раїса.

Раїса Плотникова, письменниця

- А Роза – це чекістка. І мені хотілося це висвітлити якомога більш правдоподібно. І тому я придумала такий хід – роман в листах, або ж роман в романі. Хоча тут багато сучасного. Головний персонаж, який діє в сучасному світі, – це історик Іван, який читає ці листи. І йому здається, що вона пише йому.

Паралельно з історичним сюжетом зображується сучасне життя в Україні. Усі історичні події – реальні. Авторка знаходить довідки та користується історичними сайтами, щоб знаходити відомості. 

Раїса Плотникова, письменниця

- Я тут описую Полтаву часів НЕПу. Описую вулиці, описую місця, зустрічі героїні з Полтавою. Адже вона сама не полтавка, а приїхала чи прийшла пішки, бо 1923 важко було приїхати, хоча залізниця вже була.

Наразі авторка працює над новою книгою. Але деталей поки що не розкриває.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію