«Виконувач бажань» – прем’єра нової вистави «гоголівців»

Творчий колектив Полтавського театру імені Гоголя порадував своїх глядачів прем’єрою нової вистави «Виконувач бажань». Вже традиційно чергова музична комедія на дві дії білоруського драматурга Андрія Курейчика зібрала аншлаг.

Підготовка нової вистави тривала три місяці з перервою на Новорічні свята розповідають гоголівці. Адже в ній задіяний найкращий акторський зірковий склад, вся група балету театру. 

Ірина Кліменченко, художник-постановник    

- Спочатку - це процес з режисером, аналіз п’єси, потім це робиться в ескізах, доноситься до всіх цехів. У нас їх дуже багато: декораційний, пошивочний, костюмерний, реквізитний, бутафорський, столярний, електроцех і кожному цеху треба донести сенс, те, що треба показати на сцені.

Одночасно на сцені виступало 18 артистів - шість акторів та 12 учасників балету. Глядачі високо оцінили і сучасну музику та хореографію, намагання представити складну сюжетну лінію за допомогою якісного світла, динаміки та звісно чудової акторської гри Сергія Жмурка, Ольги та Богдана Чернявських і багатьох інших. 

Владислав Шевченко, режисер-постановник, заслужений діяч мистецтв України 

- Сюжет, перипетії дуже цікаві, але трішки знайомі глядачеві . Хто бачив фільм «Кохання – зітхання» там такі ж самі перипетії відбуваються, історія інша, але перипетії однакові.

Ольга Коваленко, керівник літературно-драматургічної частини 

- Складне в цьому жанрі саме через акторську гру передати кумедний сюжет і не йти в  крайнощі, щоб гумор був дійсно якісний і хороший, і це дає якісна п’єса.

Грандіозні плани у гоголівців і на найближчі місяці. Зокрема вони вже працюють над постановкою однієї з найбільш відомих радянських рок - опер,  виставою «Юнона та Авось». Традиційно на початку квітня у Полтаві відбудеться фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя» за участю чотирьох національних театрів, гостей з Києва, Дніпра, Коломиї, Харкова.

Ольга Коваленко, керівник літературно-драматургічної частини

- Надалі театр також планує благодійні гастролі в Донецьку область – Слав’янськ, Маріуполь. Щороку ми показуємо безкоштовні казки для дітей є домовленість з представниками культури цього регіону і  вже сформована група, яка їхатиме на ці 10 – денні гастролі.

Владислав Шевченко, режисер-постановник, заслужений діяч мистецтв України 

- Ми отримали запрошення прийняти участь у фестивалі в Херсоні – «Мельпомена Таврії». Вперше їдемо до Одеси на театральний фестиваль «Молоко», готуємося до поїздки на Західну Україну  - фестиваль «Коломийські представлення», працюємо, надихаємося, не зупиняємося.

Стрічка новин