Вшанування пам'яті міжнародним турніром

У Полтаві провели міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА «Кубок Героїв», що присвячений загиблому атовцю Антону Грицаю. Традиції вшановувати пам'ять на спортивному майданчику – вже 4 роки. Цьогоріч свої сили в октагоні випробували понад 70 учасників з Молдови, Республіки Білорусь, Румунії та міст України.

У виставковій залі Міського будинку культури спортсмени готуються до турніру. «Кубок Героїв» проводиться четвертий рік поспіль.

Захід присвячений 5-ій річниці загибелі Антона «СІФа» Грицая, який поліг у зоні АТО. Учасники – спортсмени-аматори з України, Молдови та Білорусі. 

Вадим Додатко, організатор турніру, голова управління ГО «Молода Гордість»

- Рівень спортсменів – різний. Цей турнір аматорський. Ми даємо взяти участь різним спортсменам. Якщо людина займається спортом і хоче себе спробувати на професійному рівні – вийти в клітку, октагон та пройнятися цим духом, то ми даємо цю можливість. Для цього і є цей турнір.

Після короткого інструктажу починаються змагання. Учасників привітала мати Антона Грицая та один з організаторів заходу – голова організації «Молода Гордість» Вадим Додатко.

Євгеній Тугарін, учасник турніру 

- Я вже другий рік поспіль тут. Турнір для мене вже знайомий. Я виступав минулоріч, але програв по балах. За рік я підтягнувся в показниках і хочу перевірити, на що зараз спроможний.

Кошти з благодійного внеску, який склав 50 гривень, спрямують на розвиток спортивного залу імені Антона Грицая «Молода Гордість». 

Вадим Ямщиков, співорганізатор турніру

- Спочатку ми збирали на АТО – передавали та закупляли речі, ремонтували речі. А зараз ми другий рік збираємо кошти на спортзал пам'яті Антона Грицая. Це спортзал соціального напрямку, де будуть всі охочі займатися спортом.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Ми повинні пам'ятати про подвиг тих героїв, завдяки яким ми маємо мирне небо над Полтавою. Деякі хлопці, на жаль, заплатили за це своїм життям. Сьогодні – це можливість пригадати їх, віддати їм шану. І на міському рівні створювати можливість для патріотичного виховання нашої молоді, яка повинна чітко розуміти, що Україна – єдина держава, де вони народилися і мають створювати сім'ю і прожити все своє життя.

Для переможців підготували кубки, медалі та спеціальні призи у вигляді спортивної амуніції.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію