Сьогодні на Алеї Героїв у Полтаві вшанували пам'ять нашого земляка

П'ять років тому 15-го лютого під мінометним обстрілом загинув полтавець Антон Грицай. Це сталося у селі Широкіне Донецької області. Чоловік був бійцем полку «Азов». Посмертно Антона Грицая нагородили орденом «За мужність» III ступеню та відзнакою «За вірність народу України» I ступеню. Сьогодні на Алеї Героїв у Полтаві вшанували пам'ять нашого земляка.

Дев’ята година ранку. На Алеї Героїв у Полтаві збираються рідні та знайомі Антона Грицая. Серед присутніх – полтавець Олександр Ананченко. Чоловік каже: з Антоном Грицаєм познайомився у 2009-му році на футбольному матчі. 

Олександр Ананченко, знайомий Антона Грицая

- Ми із вболівальниками ходимо на 22-й сектор, там я з ним познайомився. Звичайний хлопець, простий, дружелюбний. Ми завжди нормально спілкувалися.

Іван Лаврусенко, одногрупник Антона Грицая

- З Антоном я навчався у одному університеті – у педагогічному, у одній групі. Антон був завжди справжнім. Сміливим, чесним й дуже веселим.

Антон Грицай служив у загоні спецпризначення «Азов» із вересня 2014-го. Чоловік загину 15-го лютого 2015-го року  під мінометним обстрілом у селі Широкине на Донеччині. Антону Грицаю було 27 років. Його друг Вадим Ямщиков розповідає: до початку служби  Антон був волонтером.

Вадим Ямщиков, друг Антона Грицая

- Антон був фанатом «Ворскли» Полтави. В соцмережах ми продавали  атрибутику ФК «Ворскла», й на ці виручені кошти ми допомагали товаришам, які йшли в АТО. Й Антон безпосередньо збирав гроші й передавав хлопцям на АТО. Тоді потреби були: одяг, бронежилети, каски. Клейматори, приціли потім ми вже додотково купували.

Тетяна Грицай, мама Антона Грицая 

- Головне для нашого Антона – це справедливість, дуже велика внутрішня боротьба проти зла. Того, мабуть, й так трапилося, що пішов воювати. Й саме головне – це любов до України. Дуже любив він свою країну. Навіть незважаючи на те, що багато його друзів поїхали за кордон, в нього також був паспорт, але він на це не пішов.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію