У педагогічному університеті нагородили переможців конкурсу соціальної реклами

Він проходить вдруге. До участі приймали проєкти у форматі плакату, буктрейлера, коміксу й відеоролика від учнів та студентів навчальних закладів. Цього року на розгляд журі конкурсу надіслали 34 проєкти від вихованців навчальних закладів Полтави, Кременчука, Хоролу, Новосанжарського, Лубенського районів та Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Софія та Соломія Помінчуки – учениці Полтавської гімназії №17. Дівчата люблять читати книги. Тож вирішили взяти участь в конкурсі, але підійшли з креативом і підготували ролик. 

Софія та Соломія Помінчуки, переможці в номінації «Відеоролик» 

- Ми вирішили, що потрібно відеоролик знімати так, щоб було зрозуміло іншим підліткам, бо саме для них ми знімали, щоб вони зрозуміли, що читання - це не тільки корисно. А це ще цікаво й захоплююче.

У категорії «Відеоролик» дівчата отримали перше місце. 

Гостями церемонії нагородження були не лише конкурсанти, а й викладач, письменниця Тетяна Луньова та SMM-менеджерка книгарні «Зміст». Вони ж і вручали дипломи переможцям.

Тетяна Луньова зазначила – книга буде жити вічно і її не витіснять гаджети. Адже, книга – помічник, який завжди доповнює. 

Тетяна Луньова (Горицвіт), письменниця 

- Я можу почати в багато-багато різних способів. Я можу сказати: «Послухай». Або ж розпочати з якогось жарту. І саме оця можливість творчості, вона забезпечується тим, що я читаю інші книги, я читаю те, як люди зробили. І тому, на моє глибоке переконання, читання варто зберігати, щоб залишатися людьми.

Конкурс соціальної реклами проводять другий рік поспіль. Учасників оцінювало журі. 

Леся Лисенко, викладачка кафедри журналістики ПНПУ ім.В.Г.Короленка 

- Були певні критерії, які розіслали всім учасникам. Деякі були своєрідними. Обирали ми за креативну ідею. Таких проєктів була велика кількість. Звісно, враховували актуальність проблеми, а ще змістовність ідеї, яку вони закладали в буктрейлери і комікси.

Переможці отримали дипломи та грамоти, а ще – закладки в улюблені книги та брендовані подарунки. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію