Івент-проєкт для вчителів-початківців у Полтаві

Постійно вдосконалюють педагогічну майстерність. Вчителі початкових класів шкіл Полтави, які атестуються в цьому році, підготували та провели для колег так званий «Івент-проєкт». Його символом був метелик. Він у сучасній педагогіці уособлює «агента змін». Саме з цим поняттям зараз асоціюють вчителів початкових класів.

У приміщенні Полтавської школи №32 зібралися вчителі методичних об'єднань. Івент-проєкт підготували педагоги, які в цьому році атестуються на вищу категорію або підтверджують її. Захід починається так званим «дискавері». Педагогам організатори роздають маршрутний лист. У ньому розписані номери кабінетів. Вчителі згідно з ним йдуть далі по своїм локаціям. Перша з них – «Цікавий світ проєктної діяльності». Тут педагогам розповідають про групові заняття під час вивчення різних уроків. Свої розробки презентує освітянка із Полтавської гімназії №6 Вікторія Феденко. За її словами, така діяльність об'єднує дітей спільною метою. Вони прагнуть разом створити проєкти. 

Вікторія Феденко, вчитель початкових класів Полтавської гімназії №6

- Збиралися діти після школи в класах, збиралися на роботах у батьків. Деякі групи збиралися вдома. Я не очікувала, що саме довгостроковий проєкт, що він так налаштує їх на роботу спільну.

Наступна локація – «Еко-живопис». Тут вчитель початкових класів Оксана Верещака проводить майстер-клас із розпису малюнку натуральними матеріалами. А саме: кавою, цукром, каркаде та навіть харчовими спеціями. 

Оксана Верещака, вчитель початкових класів Полтавської ЗОШ №30

- Сучасний вчитель повинен експериментувати і творчим повинен бути. І всіх прошу малювати-малювати-малювати. Це найкраще заняття для дітей.

- А як діти ставляться саме до такого заняття?

- Вони обожнюють малювати, і ми майже кожного дня малюємо.

Із однієї локації лунають пісні. Її назва «Музичний інсайт». Тут вчителі співають, вгадують мелодії як відомих, так і сучасних пісень. Супроводжують своє заняття грою на музичних інструментах. Вони сьогодні присутні в кожному класі Нової української школи. 

За словами методиста початкової освіти міськметодкабінету Управління освіти Ніни Бондаренко, такі квести завжди дають гарний результат для педагогів. Мовляв: здобуті навички педагоги «понесуть» своїм учням. 

Ніна Бондаренко, методист початкової освіти міськметодкабінету Управління освіти

- Учителю непросто. Змінилися підходи до навчання, змінилося обладнання, облаштування, але ми, методичний кабінет, намагаємося все робити так, як би вчителеві було працювати комфортно.

По завершенню всі учасники підбили підсумки та заповнили міні-анкети зі своїми висновками, зауваженнями та пропозиціями. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію