У Полтаві відкрилася виставка «Живопис» художника Ігоря Величка

У Полтавському Художньому салоні по вулиці Соборності, 27 відкрилася виставка живописця, члена Національної спілки художників України, учасника багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок Ігоря Величка. Вона має просту назву «Живопис» та присвячена 65-літтю відомого полтавського митця.

Ігор Величко у переддень весни подарував шанувальникам живопису справжнє свято, ділилися своїми першими враженнями від виставки гості, колеги по Спілці художників України, друзі.

Григорій Волков, художник

- Ігор – це сміливий художник, і він в Полтаві зробив першу виставку абстракції. Зараз ми готуємо виставку полтавських абстракціоністів і він, звичайно, буде присутній на тій виставці, адже він абстракціоніст №1, він сміливо виставив, і це були дуже цікаві роботи.

На виставці представлені пейзажі, натюрморти але колеги-митці найперше відзначали саме абстрактні роботи. 

Євген Пілюгін, художник

- Цікаві роботи, вони живі, соковиті, українські. В них є традиція, і його пейзажі. Він весь час їздить по Україні, працює – Закарпаття, Прикарпаття, пленери, море, південь і так далі.

Ігор Величко, художник-живописець

- Оцей триптих – це бистроплинне наше життя. Називається метелик день, метелик ранок, метелик вечір. Кожен глядач побачить щось своє, щось знайде в цих роботах. Абстракція тим і цікава, що кожен знайде щось близьке для себе.

На запитання про плани на майбутнє Ігор Величко говорить: я – вільний художник, малюю те, до чого лежить душа, тож не маю ані планів, ані п’ятирічок.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію