У Полтаві по вулиці Соборності на пішохідному переході «Газель» збила жінку

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження стосовно водія автівки за порушення правил безпеки дорожнього руху. На місці дорожньо-транспортної пригоди побувала наша знімальна група.

Анатолій Васевич, кореспондент

- Буквально кілька хвилин тому на цьому пішохідному переході збили жінку. Нещодавно під’їхала швидка, яка її забрала до лікарні. Ми також поспілкувалися із свідками цієї пригоди.

Євгенія, свідок ДТП

- Дівчина переходила дорогу, їде машина, страшний звук.

Ірина, свідок ДТП

- Просто бачимо, як вона летить і падає. Її і так, і так, не займали, бо у неї все боліло. Той бік, по якому удар прийшовся, боліло все.

Ліза, свідок ДТП

- Ми бачили, як усе це відбувалося. Одна машина пропустила, а «Газелька» не пропустила, почала гальмувати, прямо на «зебрі» збила. Жінка відлетіла на два з половиною метра. Ми найперші підбігли, викликали «швидку» і міліцію.

На місці дорожньо-транспортної пригоди нам вдалося поговорити і з водієм «Газелі», який, за словами свідків, скоїв зіткнення.

Роман, водій «Газелі»

- Тут машина виїжджала, я побачив, що вона йде, почав гальмувати. Вона не відступила, і я не можу зупинитися, бо тонна ваги. Ось вм’ятина на капоті. Вона плечем ударилася і упала.

Працівники поліції провели усі необхідні слідчі дії. Зараз вирішується питання про відкриття кримінального провадження за частиною І статті 286 Кримінального кодексу України, розповів по телефону начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Це – порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середнього ступеня тілесні ушкодження. Але остаточне рішення буде прийнято, коли жінка пройде повне обстеження у лікарні і лікарі дадуть заключення про ступінь тяжкості отриманих тілесних ушкоджень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію