У Полтаві представили нового начальника поліції

Нові завдання, плани й перспективи. Сьогодні, 14 лютого, представили нового начальника Головного Управління Національної поліції у Полтавській області. Ним став миколаївець Іван Вигівський. До цього він був заступником начальника ГУНП в Миколаївській області. Сюди, зізнається посадовець, потрапив випадково. Які плани в правоохоронця на найближчий час – в сюжеті Марини Покшіної.

Перший робочий день Івана Вигівського на посаді начальника Головного Управління Національної поліції у Полтавській області почався з представлення його керівникам підрозділів. Він розповідає: йому потрібно небагато часу, аби зрозуміти, як працює система з урахуванням специфіки регіону. Надалі, додає правоохоронець,  планує в штатному режимі виконувати поставлені керівництвом Нацполіції та Міністерством внутрішніх справ завдання. Для поліцейських основний пріоритет – це довіра населення, розповідає Іван Вигівський.

Іван Вигівський, начальник ГУ НП у Полтавській області

- Поліція, як і будь-яка структура, – це соціальне суспільство, і в будь-якій організації, ми всі знаємо, що є нормальні люди, адекватні, працьовиті, завзяті, відповідальні, а є ті, які там намагаються пересидіти десь, переховатися, якусь ситуацію там по-іншому трактувати.

Іван Вигівський родом із Житомирської області. Працював в одному з відділків тоді ще міліції на Миколаївщині, згодом – у поліції. Розповідає: відсоток розкриття справ у тому регіоні, порівняно з Полтавською областю, схожий. В перший робочий день, ділиться Іван Вигівський, встиг ознайомитися з резонансними справами.

Іван Вигівський, начальник ГУ НП у Полтавській області

- Вже коротко мені доповіли. Для того, щоб далі реалізовувати по ним певні рухи, робити і процесуальні дії якісь, я на наступному тижні вже озвучив, що я їх всі заслухаю, ну хоча б найрезонансніші, ясна річ, що всі за тиждень не розберу.

Далі, додає посадовець, складуть план, поставлять терміни і будуть виконувати поставлені завдання. Враховувати буде новий керівник і специфіку нашого регіону. А саме – нафтогазовий комплекс. За ним, зізнається Іван Вигівський, він буде стежити постійно. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію