Нарколабораторія під прикриттям ферми

Таке виробництво вигадали наркоділки в одному із сіл Кременчуцького району.

Операцію з викриття правоохоронці почали ще у травні 2019. Тоді поліцейські отримали оперативну інформацію про злочинну діяльність групи. До операції було залучено близько п’ятиста правоохоронців не лише з Полтавської, а й з сусідніх областей України. У ніч з 13 на 14 лютого порушників затримали. За словами прокурора Полтавської області  Ярослава Голинського, до складу групи входили й колишні співробітники міліції. Для виготовлення наркотичних засобів порушники облаштувалися у приватному будинку. У них вилучено більше кілограма амфетаміну, півкілограма марихуани, тонну прекурсорів, обладнання та посуд для виготовлення наркотиків, понад 700 тисяч гривень та 1,5 тисячі доларів США готівки. Наразі тривають слідчі дії.

Ярослав Голинський, прокурор Полтавської області

- Ця нарколабораторія була щільно замаскована під міні-ферму, на якій були тварини, начеб-то здійснювався певний вид сільськогосподарської діяльності.

Роман Світельський, начальник Полтавського Управління ДВБ НПУ

- У дану групу входили колишні працівники міліції. Це трішки ускладнює документування, так як вони знають методи, знають роботу самої поліції. Також будуть перевірятися діючі працівники поліції, чому ця група не викривалася. 4 фігурантам учора було оголошено підозру по статті 307, частини 2 – це збут.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію