У Миргороді провели акцію «Валентинка для Ніки»

У такий спосіб збирали кошти для тяжкохворої другокласниці Ніки Єгельської. Організувала благодійний захід Миргородська міська організація «Ми – за майбутнє».

Волонтери пропонували перехожим наклейки у вигляді сердечка. Кожен бажаючий міг на ньому написати своє ім’я і потім наклеїти на плакат та вкинути до скриньки 10 гривень, котрі підуть на лікування 7-річної Ніки Єгельської.

Аліна Шульченко, волонтерка

- Вона захворіла онкологією. Вона потребує ще довгого лікування. І на даний момент ми зробили таку акцію, що за 10 гривень можна придбати валентинку та наклеїти на плакат «Валентинка для Ніки».

За задумом організаторів, плакати із сердечками та зібрані кошти передадуть батькам хворої дівчинки.

Ніка Єгельська, учениця Миргородської гімназії №6

- Мене звати Ніка і я ходжу у другий клас. Я люблю ходити у школу і на танці, і малювати.

Класна керівниця Ніки Ольга Ксьонз розповідає: її вихованка – сором’язлива й доброзичлива дівчинка. Ніколи не вступає ні в які конфлікти. Натомість, допомагає тим, кого ображають. За це її люблять і поважають діти. Коли ж трапилося горе – здолати його, вважає вчителька, можна тільки гуртом.

Ольга Ксьонз, класний керівник

- У нашій класній родині трапилася велика біда. Це настав той час, коли розумієш вартість життя. І усвідомлюєш, що всі ми можемо здолати будь-які перешкоди. Я звертаюся до всіх не байдужих допомогти нашій Ніці зібрати кошти на її дороговартісну операцію і лікування за кордоном. Допоможіть, будь ласка.

Для 7-річної Ніки зараз найбільше бажання – щоб було все, як раніше: ходити до школи і повертатися додому, де мама, тато і братик, гуляти з друзями і крутитися перед дзеркалом у новій красивій сукні із великими бантами на голові, а головне – щоб нічого не боліло.

Таміла Пазинич, мати дівчинки

- Донька у нас дуже активна, весела дівчинка. Вона захоплюється танцями, виступала уже не на одному концерті. Зараз не виходить у неї займатися улюбленою справою, так як із грудня ми хворіємо.

 У Ніки – злоякісна пухлина нирки. Лікарі її видалили, але потрібне додаткове дороговартісне лікування та реабілітація. Мама Ніки каже: є надія на допомогу закордонних лікарів. Але для родини із середніми статками таке лікування непосильне. 

Таміла Пазинич, мати дівчинки

- У Києві Інститут раку нам ставлять спочатку діагноз нейробластома, яка знаходиться у наднирках. Потім ми здаємо аналіз у незалежній лабораторії СSD. Вони нас убили діагнозом, звичайно – саркома Юїнга. Ми завжди жили дружно, весело, але прийшло горе і хотілось би вилікувати нашу доньку.

Батьки Ніки Єгельської просять небайдужих людей допомогти коштами, які можуть врятувати життя їхній донечці. 

Картки для допомоги: Приватбанк – 5168 7427 2894 4707 – тато Єгельський Сергій Вікторович. 

- Банк «Агріколь банк» – 5258 2200 2122 2882 – мама Пазинич Таміла Анатоліївна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію