Стали на рушник у День Святого Валентина

Сьогодні, у День закоханих, Полтавський, Кременчуцький, Лубенський та Миргородський відділи реєстрації актів цивільного стану реєструватимуть шлюби до опівночі. Молодята впевнені: одружитись в найромантичніше свято року – гарна прикмета. 

Вікторія та Сергій познайомились у соціальній мережі, потім почали зустрічатись. Невдовзі почуття цих двох молодих людей переросли у велике кохання. Сьогодні, 14 лютого, вони вирішили стати родиною. За словами нареченої Вікторії, майбутній чоловік підкорив її своєю рішучістю та відповідальністю.

Вікторія Пономаренко (Олійник), наречена

- В мене є двоє діток, мені дуже сподобалось те, що він, як справжній чоловік, він прийняв мене з моїми дітками, він їх полюбив, вони стали для нього рідними. Я сподіваюся, що у майбутньому це все буде розвиватися. Він їх так само буде любити, балувати, як своїх.

Сергій ділиться: Вікторія його зачарувала одразу. Вже за два місяці він зрозумів, що хоче пов'язати своє життя з цією жінкою.

Сергій Олійник, наречений

- Я зрозумів, що ця жінка чуйна, ввічлива, добра. Вона гарна мати, хороша людина. Тобто, я її відразу покохав.

Привітав молодят у найромантичніший день секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. Він вручив їм свідоцтва про шлюб та презентував романтичну вечерю на двох у ресторані «Шато Галері».

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Завжди приємно робити маленькі подарунки. Сьогодні – День закоханих, й дуже приємно бачити пари, які сьогодні, в цей особливий день, вирішили одружитися, обрати спільний шлях і, відповідно, радий вітати їх з цим, і бажаю всім закоханим, щоб це почуття постійно жило у вашому серці, щоб це почуття постійно супроводжувало вас усе ваше життя, тому що ми все робимо заради кохання. Всіх зі святом, з Днем Святого Валентина.

Загалом цього дня в Шевченківському відділі реєстрації актів цивільного стану Полтави одружуються чотири пари. Утім, говорять представники установи, працюють до опівночі, тож до 24.00 години всі бажаючі можуть встигнути взяти шлюб прямо у День закоханих.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію