Полтавщина – найбільший регіон із запасами вуглеводнів

«Збільшити видобуток» – з таким меседжем звернувся Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук до Уряду та представників газовидобувних компаній під час візиту на Полтавщину. Саме цей регіон є одним із найбільших за запасами вуглеводнів. Проте потенціал області використовується лише на 40%.

Як наростити видобуток та спонукати інвесторів вкладати кошти у розвиток промисловості – ці та інші питання прем’єр-міністр України Олексій Гончарук обговорив під час зустрічі з газовидобувними компаніями та місцевою владою на Полтавщині. Регіон має великий потенціал, але використовуються запаси вуглеводнів лише на 40%. 

Олексій Гончарук, Прем’єр-міністр України 

- Сьогодні ми обговорили з місцевою владою, яким чином створити максимально комфортні умови для приватних компаній та інвесторів, щоб зріс видобуток на Полтавщині та в Україні.

Як і решта нафтогазових компаній, ДТЕК Нафтогаз планує й надалі вкладати ресурси у газовидобуток у Полтавському регіоні. 

Олександр Шевельов, керівник комунікаційного напрямку ДТЕК Нафтогаз

- Сьогодні ще обговорювалось питання інвестування в галузь, інвестування саме в Полтавський регіон. Наша компанія планує й надалі інвестувати в газовидобуток. В найближчі роки ми плануємо побудувати ще близько 20-ти (надглибоких) свердловин, інвестувавши в це близько 10 млрд гривень.

На зустрічі презентували платформу «Інвестиційний атлас». Її мета - захистити нафтогазовидобувну галузь та зробити її більш прозорою для інвестицій. 

Роман Опімах, голова Державної служби геології та надр України

- Це онлайн-продукт, який охоплює понад 100 об’єктів, з них 23 — безпосередньо нафтогазові об’єкти. Це об’єкти, які потенційно відкриті для інвесторів. Будь-хто може ініціювати об’єкт для винесення на електронний аукціон. І в результаті відкритих конкурентних торгів його придбати.

В Уряді переконані: завдяки «прозорим» та відкритим діям можна привабити інвесторів вкладати ресурси у розвиток газовидобувної галузі та Полтавщини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію