Комунальники чистять дахи будинків від криги

Впродовж кількох останніх днів полтавські комунальники чистили дахи міста від снігу, щоб не утворювалися бурульки. За цей час спеціальні мобільні бригади оперативно обслужили близько 80 будинків. Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко, який контролює роботи, каже: робили все для того, щоб полтавці почували себе безпечніше. 

Цього року Олексій Чепурко змінив традиційний і неефективний підхід комунальних служб до проблеми - відтепер вони усувають не наслідки, а причини. Все логічно: якщо дахи будинків будуть вчасно очищені від снігу, то під час танення й замерзання з нього не утворюватимуться бурульки.

Комунальники оперативно реагували на повідомлення мешканців та виїжджали туди, де обабіч будинків ходити було найбільш небезпечно, – розповів заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови

- По 79 об’єктах ми проводили очищення дахів від снігу. На сьогоднішній день ситуація контрольована. Були задіяні як спецтехніка, так і бригади альпіністів. Більше 10 одиниць техніки, 2-3 бригади альпіністів кожного дня працюють.

Робота комунальників не залишається непоміченою для пересічних полтавців.

Віктор, полтавець

- Бачив я, як збивали з допомогою вишок, працювали.

Надія, полтавка

- З покрівлі отого будинку, що на розі, це було чудо, я такого ще не бачила.

- Чому чудо?

- Та його ніхто ніколи не прибирав. Воно падало, та й усе. А тут чистили.

Ольга, полтавка

- У цьому році гарно чистять. Тільки сніг випав, а зранку вже стояли башти.

Cитуацію у місті продовжують моніторити цілодобово.

Сергій Зубань, начальник відділу оперативного реагування управління ЖКГ 

- Не лише приймаємо звернення від громадян. Відповідальні особи їздять, перевіряють стан житлового фонду, перевіряють дахи будинків. Там, де потрібно, ми будемо також виконувати роботи.

Незважаючи на те, що снігу вже відчутно поменшало і дахи будинків практично чисті від криги та бурульок, треба залишатися пильними, каже Олексій Чепурко.

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови

- Є ще цілий ряд проблемних об’єктів. Ми над ними працюємо. Але у переважній більшості ті будинки, де кожен рік у нас проблема, то по тим будинках, слава Богу, поки що все нормально.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію