У Комітеті з нацбезпеки розглядають внесення змін до закону про держтаємницю

У Комітеті з нацбезпеки розглядають внесення змін до закону про держтаємницю

У статті 14 закону "Про державну таємницю" йдеться про зміну ступеня секретності інформації та скасування рішення про віднесення її до державної таємниці.

Комітет Верховної ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки у пятницю, 14 лютого, розгляне законопроект про внесення змін до закону про державну таємницю. Про це відомо згідно  порядку денному комітету.

Варто зазначити, що засідання комітету розпочалося о 10:00.

"Законопроекти, з опрацювання яких комітет визначено головним… презентація проекту закону України "Про внесення зміни до статті 14 закону "Про державну таємницю", - сказано у повідомленні.

Додамо, у статті 14 йдеться про зміну ступеня секретності інформації та скасування рішення про віднесення її до державної таємниці.

"Підвищення або зниження ступеня секретності інформації та скасування рішення про віднесення її до державної таємниці здійснюються на підставі рішення державного експерта з питань таємниць або на підставі рішення суду у випадках, передбачених статтею 12 цього Закону, та оформляються Службою безпеки України шляхом внесення відповідних змін до Зводу відомостей, що становлять державну таємницю", - вказано у тексті закону.

До слова, 29 серпня Зеленський вніс до Верховної Ради низку законопроектів щодо змін до Конституції.

Стрічка новин