Вчені зафіксували рекордно високу температуру в Антарктиці

Вчені стверджують, що високі показники - результат в конкретний момент, тому рано говорити про глобальне потепління.

Вчені вперше зафіксували температуру в Антарктиці, яка перевищує 20 градусів по Цельсію. Однак науковці не квапляться пов'язувати таке явище з глобальним потеплінням. Відомо, що заміри температури відбулися на станції поблизу північного краю материка в рамках розпочатого 20 років тому проекту з вивчення впливу потепління клімату на планеті на вічну мерзлоту.

Про те, що не варто пов'язувати підняття температури з глобальним потеплінням, заявив блазильський вчений Карлос Шефер. Він стверджує, що зроблений замір – це дані, які науковці отримали в конкретний момент, а для точного результату їх слід постійно перевіряти. ЗМІ пишуть, що все ж інформація про перегрів планети може спричинити побоювання серед населення. Швидке танення льодовиків призведе до підняття рівня води в океані, що в свою чергу може стати причиною масштабних руйнувань.

Раніше президент США Дональд Трамп раптово змінив думку про проблеми клімату. Раніше він заперечував глобальне потепління і неодноразово заявляв, що не довіряє думці вчених про те, що саме людина - причина всіх бід на планеті, і її діяльність завдає природі непоправної шкоди, через що зміни клімату набувають незворотний характер.

Тепер Трамп розглядає глобальне потепління як серйозну проблему. У минулому році кліматологи повідомили про те, що США вже відчувають серйозні і дорогі наслідки зміни клімату. У звіті ООН, опублікованому в жовтні, вчені погоджуються, що для того, щоб утримати потепління планети на рівні 1,5 градуса або менше, викиди вуглецю в атмосферу після 2020 року повинні різко скоротитися, і у нас є всього приблизно 12 років, щоб це зробити

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію