Керівника підприємства в Горішніх Плавнях підозрюють у порушенні правил безпеки під час виконання робіт

Керівника підприємства в Горішніх Плавнях підозрюють у порушенні правил безпеки під час виконання робіт

Досудове розслідування триває.

Горішньоплавнівський відділ Кременчуцької місцевої прокуратури здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків). У рамках розслідування директор підприємства, що здійснює господарську діяльність із роздрібної торгівлі паливно-мастильними матеріалами на території однієї з АЗС, розташованої у м. Горішні Плавні, повідомлений про підозру.

За версією слідства, керівник, будучи відповідальним за охорону праці і техніку безпеки, надавав фізичним та юридичним особам послуги із заправки автомобілів бензином та дизельним пальним без дозволів на виконання робіт та експлуатацію обладнання.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Стрічка новин