День відкритих дверей в обласному «Центрі пробації»

Студентів Полтавського інституту економіки та права познайомили із роботою осередків обласного «Центру пробації» у Подільському, Київському та Шевченківському районах міста й в Полтавському районі.

Про це розповіла начальниця відділу обласного «Центру пробації» Тетяна Кошкіна. За її словами, екскурсію провели чотирнадцятьом студентам першого курсу. 

Тетяна Кошкіна, начальниця Полтавського районного відділу обласного «Центру пробації» 

- Захід приурочений місячнику пробації ‒ це в лютому місяці проводиться. Студентам сьогодні пояснювали, чим займається служба пробації, які види покарань виконує.

Олеся Савченко, начальниця Київського районного відділу обласного «Центру пробації»

- Ми хочемо до студентів донести, що таке пробація. Вони – студенти першого курсу за напрямом «правознавство», щоб вони вже мали уявлення про те, чим ми займаємось, що таке пробація й що таке покарання, непов’язані із позбавленням волі, як саме ми їх виконуємо. Центр пробації веде облік засуджених осіб, виконуємо вироки та ухвали суду. Засуджені особи мають змогу отримати допомогу. Ми допомагаємо у відновленні паспорту: даємо перелік документів, який потрібно зібрати засудженій особі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію