У Полтаві нагородили кращих педагогів регіону

Конкурсні змагання відбулися в п'яти номінаціях, по 5 суперників в кожній. За звання кращого вчителі змагалися в кількох випробуваннях. 

81 претендент, і всього 5 переможців. У Галереї мистецтв сьогодні урочисто привітали «вчителів року». Одна з переможниць – Анна Холодняк. Вона здобула першість у номінації «Історія». За словами жінки, вона викладає вже 16 років, й жодного разу про це не пошкодувала.

Анна Холодняк, переможниця обласного туру конкурсу «Учитель року-2020»

- За весь свій педагогічний досвід я жодного разу не змінювала професію. Після університету я працюю та отримую задоволення від роботи вчителя в школі. Люблю свою роботу за спілкування з дітьми. Вони мотивують, вони навчають. Це, знаєте, такий процес: ми їх навчаємо, й вони – нас.

Розповісти про складне легко й доступно – цю суперсилу має Вікторія Полонська. За це й отримала першість у номінації «Хімія». Каже, її секрет у тому, що вона не боїться застосовувати сучасні методи навчання.

Вікторія Полонська, переможниця обласного туру конкурсу «Учитель року-2020»

- Предмет важкий, але разом з тим дуже цікавий, тому потрібно намагатися зацікавити. Це мають бути нетрадиційні, інноваційні якісь форми, ну й, в першу чергу, – експеримент. Попри недосконалу матеріальну базу я намагаюся проводити й експериментальну частину, що дітям дуже цікаво.

Оцінювало конкурсантів фахове журі. Вони перевіряли учасників у кількох випробуваннях: «Урок», «Практична робота» та «Методичний експромт».

Наталія Корягіна, перший проректор ПОІППО

- Звичайно, членам журі було важко визначити кращих з кращих, але вони впорались з цим завданням, і я думаю, що Полтавщина дуже гарно виступить на фінальному етапі даного конкурсу. Ми маємо переможців із Карлівського району, із Горішніх Плавнів, із міста Полтави та міста Кременчук.

Переможці представлятимуть Полтавщину на Всеукраїнському фіналі конкурсу «Учитель року-2020».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію