У Полтаві пройшов поетично-пісенний вечір Марії Бойко

На ньому лунали як нові композиції, так і ті, яким вже більше 20 років. У якості гостей та запрошених артистів – найближчі друзі поетеси.

Скучила за друзями. Так Марія Бойко відповідає на питання «Чому присвячений захід?». На її запрошення взяти участь у концерті відгукнулося чимало полтавських артистів. Адже на її слова покладено багато пісень відомих українських артистів.

Валерій Соколик, заслужений артист України

- Одні з ранніх пісень були написані мною. Мені приємно. Вже довгі роки дружби ось так летять. Вона поза часом.

Марія пише вірші чи не щоночі, а інколи – і по кілька одразу.

Марія Бойко, поетеса 

- Вірші, вони просто є. Без них немає мене, без них не можна уявити мене. Вони не просто в мені складаються, вони з мене сиплються, вистрибують, вони не дають мені спати вночі, не дають працювати вдень. Я вся з оцих віршів. Просто така, яка є. 

Друзі поетеси називають Марію та її вірші справжнім дивом. Вона ж не втомлюється їх дивувати своїми поетичними збірками. У творчому доробку Марії таких більше 10.

Анатолій Мішин, завітав на творчий вечір 

- Ви знаєте, для мене особисто Марія Бойка – це дуже така хороша подруга, але ж я думаю, що тут більше треба казати, що вона дуже велике надбання Полтавщини. Це ім'я у нас дуже відоме, воно відоме й за межами Полтавщини. Я пишаюся тим, що у Полтави є така Марійка Бойко, і в мене – така чудова знайома.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію