У Полтаві продовжують чистити вулиці від снігу

Останнім часом чимало співробітників підприємств, організацій та приватні підприємці свій ранок починають саме із таких робіт. А ті, хто зволікає, – платять штрафи. Інспекція із контролю за благоустроєм м.Полтава в останні дні особливо активізувала свою діяльність. 

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко відновлює в обласному центрі дію забутих Правил благоустрою міста. Згідно з їх положеннями, окрім комунальників, порядок навколо своїх закладів мають наводити й підприємці, які здійснюють у Полтаві свою діяльність.

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови

- У переважній більшості підприємці дотримуються цих правил і прибирають свої території. Є такі підприємці, які, на жаль, думають, що вони не повинні цього робити, не мають почуття відповідальності. З такими проводимо бесіди. Якщо не розуміють, не виправляють ситуацію – тоді задіюємо штрафні санкції.

Для підприємців за неприбирання прилеглої території передбачено штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень. Ми стали свідками того, як інспектори Полтавської інспекції з благоустрою надають приписи приватним підприємцям. Це – профілактичний захід, каже начальник інспекції з контролю за благоустроєм м.Полтава Антон Тонконог.

Антон Тонконог, начальник інспекції з контролю за благоустроєм м.Полтава

- Протягом двох днів уже складено нашими працівниками близько 115 приписів для того, щоб ФОПи поприбирали біля себе прилеглу територію. Також складено за невиконання цих приписів 9 протоколів. І проведено близько 200-300 профілактичних бесід із ФОПами стосовно прибирання прилеглої території.

Підприємці та їх наймані працівники, з якими нам вдалося поспілкуватися, переконують: сніг чи сміття намагаються прибирати швидко.

Юлія Іакнатош, продавчиня ПП «Коно-піца»

- Ми постійно прибираємо, якщо нападає сніг. Кожен ранок, особливо у літній період, у нас починається із прибирання території. Тобто, у нас завжди прибирається.

Заступник Полтавського міського голови Олексій Чепурко каже: загалом ситуація у місті щодо прибирання снігу біля будинків контрольована.

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови

- У центральній частині міста – більш краща, на околицях – гірша. Але інспекція працює кожного дня. Інспектори обходять місто. За кожним інспектором закріплена своя територія. Тому на сьогоднішній день ситуація нормальна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію