Без чого неможливий захист України від коронавірусу?

«Коронавірусний чекліст для Уряду: без чого неможливий захист України?». В Києві, в Українському кризовому медіацентрі, відбувся брифінг Вадима Арістова.

Він – стратег, інфекціоніст. Під час свого виступу презентував проєкт під назвою «Стратегічний конструктор для Уряду». Головні напрямки цього проєкту – інфраструктура національної безпеки, робота зі здоровим населенням, спостереження і ізоляція потенційних хворих, захист медиків та реабілітація тих, хто одужав. Вадим Арістов наголосив: на щастя, в Україні поки немає зафіксованих випадків на захворювання новим коронавірусом. Але він додав: треба бути готовим і до гіршого сценарію. Адже рано чи пізно ця чи інша інфекція може бути в Україні. За словами спікера, проєкт «Стратегічний конструктор для Уряду» допоможе створити в Україні бачення всіх наявних інструментів, що дозволять підготувати вітчизняну медичну інфраструктуру до протидії епідемічним загрозам і знизити шкоду від них для української економіки та суспільства. 

Вадим Арістов, стратег, інфекціоніст, директор Revival Institute for Future

- Якщо в Україні з’явиться така інфекція, до якої немає ані ліків, ані імунітету, ані вакцини, то може бути біда. Уряд пропрацьовує стратегії  та віддає накази, а що відбувається на місцях – ніхто не знає. Ми тут презентуємо новий інструмент, це бот, який працює зараз в телеграмі та може працювати у будь-яких месенджерах. За його допомогою можна залучити велику кількість медиків та людей. І таким чином дізнаватися ситуацію з перших уст, з регіонів на тему ситуації з забезпеченням ліків та готовності.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію