У Полтаві вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Починаючи з 2004 року, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Також вже неофіційно ця дата для багатьох асоціюється з днем завершення виведення радянських військ з Афганістану. Напередодні ж працівники Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району Полтави запросили до себе воїнів-афганців.

Такі зустрічі з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав тут відбуваються щороку. Окрім воїнів-інтернаціоналістів, яких зараз в Шевченківському районі проживає майже 450, на зустріч запросили і матерів та дружин загиблих в афганській війні. Їм побажали здоров’я та запросили до терцентру скористатися безкоштовними послугами, як-то реабілітаційними програмами, заняттями в тренажерних залах, оздоровленні в соляній шахті чи отриманні медичних фізпроцедур.

Галина Арсененко, заступниця голови Шевченківської райради, начальник управління соцзахисту

- У нас працює Університет третього віку, де вони можуть навчитися комп’ютерної грамотності, що на сьогодні дуже важливо, іноземним мовам. Це все для них безкоштовно, крім того, вони можуть відпочити. У нас є місце для відпочинку, попити фіто-чай і потім вже із задоволенням повернутися додому, в сім’ю.

Володимир Шкарін, учасник бойових дій в Афганістані

- Центр дуже багато уваги приділяє ветеранам війни в Афганістані, щороку до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав проводяться такі заходи, де розповідають про можливості центру, допомогу, яку надають. Всі заходи по оздоровленню проводяться на високому професійному рівні.

Цього дня воїнів-афганців нагородили почесними грамотами Шевченківської райради Полтави та пам’ятними відзнаками.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію