Багатьма очікуваний сніг додав комунальникам роботи

Профільний заступник Полтавського міського голови Олексій Чепурко видав розпорядження розпочати активні роботи щодо його прибирання. Вулиці міста оперативно розчищали від снігових заметів. 

Олександр Данилець, співробітник комунальних служб

- Із 6 ранку благоустроєм міста займаємося, щоб людям було простіше на роботу добиратися, щоб менше було травматизму.

Олександр Данилець разом із п’ятьма своїми колегами у мікрорайоні Левада розчищають лопатами зупинки громадського транспорту. На них та на тротуарах уже чисто. Люди почувають себе досить комфортно.

Сергій, полтавець

- Люблю пішки багато ходити. Спеціально пройшовся із Південного вокзалу по пішохідній частині. І дуже приємно здивований, що все почищено.

Заступник Полтавського міського голови Олексій Чепурко каже: комунальники діють чітко і злагоджено, ефективно використовуючи наявну техніку.

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови

- На сьогоднішній день більше 50 одиниць техніки вже вийшло. І ми готові до подальших снігопадів. Зараз основне завдання, яке я поставив перед комунальниками, - це вулиці, по яким рухається наш громадський транспорт.

Перевагу віддають дорогам, якими рухаються тролейбуси та інший громадський транспорт. Оперативно прибирають подвір’я лікарень, шкіл, дитсадків, багатоповерхівок.

Микола Тюш, начальник дільниці №5 КПЖЕО №2

- Двірники працюють. Із 5-ї, 6-ї години повиходили. Залучали також до прибирання території і слюсарів-сантехніків, які були незадіяні до основної роботи. Також задіємо механічну снігоприбиральну техніку.

Паралельно вулиці посипають піщано-соляною сумішшю. Її заготовлено в достатній кількості. Також сніг вивозять за межі міста вантажівками. Спеціальні служби очищають дахи будинків, щоб при таненні й замерзанні сніг не утворював бурульок.

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови

- Зараз у нас працюють комунальники, які прибирають дахи від снігу і бурульок. Бо зараз буде танути і, відповідно, несе загрозу для наших мешканців. Вночі, коли буде менше автомобілів, вийде наша спеціалізована техніка і прибере решту вулиць.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію