Що не можна дарувати на 14 лютого

Наближається незвичайне і найромантичніше свято року - День святого Валентина. Незважаючи на те, що ти кохаєш свого партнера і постійно намагаєшся зробити як краще, дивуючи його незвичайним підходом до вигадування подарунків, помилитися і зробити тільки гірше може кожен з нас.

Вибрати ідеальний подарунок не так вже й складно. Необхідно бути уважною до свого чоловіка і враховувати те, що йому подобається. Наприклад, подарувати квитки на концерт його улюбленої групи, може, і банально, але достеменно в ціль. А ось з поганими подарунками на День Валентина, які не можна дарувати, все може бути більш неочевидним.

Ми зібрали антирейтинг подарунків і виділили 5 речей, яким точно не зрадіє твій партнер.

Подарунковий сертифікат на дурниці. Ми часто клюємо на фразу "адже він ніколи не купив би цього сам". І неспроста, адже саме ця пропозиція змушує нас задуматися і купити непотрібну дурницю, на яку і самі не дуже-то хотіли витрачатися. Сертифікати на екстрим точно не потрібно дарувати тим, хто любить тихе і розмірене життя, наприклад. Так само не потрібен і сертифікат в магазин, який абсолютно не підходить твоєму хлопцеві ні за стилем, ні за захопленням.

Статуетки, фоторамки. По-перше, зараз 2020, а не 2007, саме тому "прикольні" дрібнички з минулого краще залишити там, де їм саме місце - в зворушливих спогадах. Туди ж повинні відправитися і чашки, тарілки і блокноти. По-друге, сувенірна крамниця - це не про романтичні подарунки. Великому коханню - серйозні подарунки.

Те ж саме, що і колишньому хлопцеві. Якщо ти свято віриш в подвійну перевірку безпрограшних варіантів і даруєш всім своїм хлопцям однакові парфуми, ремені або гаманці - все погано. Одного разу твої колишні можуть познайомитися з нинішніми і дізнатися, що ти шукала подарунки для них в спеціальному магазині "все для хлопця". Ще гірше, якщо фантазія обмежується звичайним набором, а всі подарунки в принципі можна сміливо купувати оптом.

Краватка. Краватки носять не так багато чоловіків, які отримують їх у подарунок. Тобі може здатися, що ти виклалася на сто відсотків і знайдеш найідеальніший з існуючих варіант. Але це буде не так. Все-таки краватки потрібно вибирати під костюм, а не від безвиході.

Книга з підтекстом. "Як не бути козлом", "200 способів доставити жінці задоволення" і "Як з неуспішного перетворитися в класного багатія" - від початку погані подарунки "з натяком" для будь-якого чоловіка. Якщо ти хочеш мотивувати його будь-яким чином - мотивуй поведінкою, а не безглуздими назвами книг. І від сміття подалі, і до конструктиву ближче.

До слова, тут ви можете скористатися ідеями святкування 14 лютого.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію