На Полтавщині дороги державного значення у проїзному стані

Про це розповів заступник начальника обласної Служби автомобільниг доріг Анатолій Мягкохліб. За його словами, в області дороги почали розчищати від снігу напередодні о двадцятій годині й роботи тривали до дванадцятої години вівторка. Через опади зникло світло у понад сорока населених пунктах області, з них у тридцяти електропостачання відновили, розповіли в обласному управлінні з питань цивільного захисту населення. 

Це відрізок дороги Київ-Харків-Довжанський, що пролягає через село Абазівка Полтавського району. Опівночі трасу почали чистити. Сніг розчищали до шостої ранку, каже заступник начальника обласної Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб.

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Взагалі по Полтавській області опади почалися близько 22-ї години. Вже о 23-й годині в роботу пішла техніка: спочатку це захід та північ області. А далі поступово, вже близько другої години ночі, працювали по всій області. Всі дороги загального користування державного значення у Полтавській області знаходяться у проїзному стані.

Анатолій Мягкохліб розповів: на Полтавщині дороги державного значення від снігу розчищали близько дев’яносто одиниць техніки та понад сотні робітників. 

Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Ми обробляємо піщано-соляною сумішшю або чистою сіллю. Очищаємо узбіччя, заїзні кишені й місця розвороту. Вночі у нас знову буде введено чергування бригад робітників й автомобілів-навантажувачів, й знову буде робота.

Станом на 17-ту годину на Полтавщині через негоду без світла лишилися 12 населених пунктів. Це Глобинський, Зіньківський, Диканський, Полтавський та Машівський райони, розповів начальник обласного управління з питань цивільного захисту населення.

Віктор Стеблянко, начальник управління з питань цивільного захисту населення Полтавської ОДА

- Станом на шосту годину ранку на території області було знеструмлено 42 населених пункти. Причина знеструмлення - налипання мокрого снігу, зламані гілки дерев пошкодили мережу. Працює по області 65 бригад, більше 70 одиниць техніки й більше 200 робітників.

На 12-те лютого синоптик Олена Панченко прогнозує по області вночі температуру повітря близько нуля градусів, дощ та мокрий сніг. 

Олена Панченко, провідний синоптик обласного Гідрометцентру

- А от завтра вдень опади припиняться. Температура повітря збільшиться до 0 -2 градуси тепла. Вітер буде північно-західний – 5 – 10 м/с, поривів вдень не очікуємо. Й на далі – на 13 – 16 число, - погода трохи заспокоїться. Суттєвих опадів ми не очікуємо. Вітер послабшає, однак місцями будуть тумани.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію