У Миргороді презентували книгу лубенської поетеси та прозаїка Юлії Манойленко «Росою серця»

Літераторка продовжує нові творчі пошуки, нині працює над ще однією збіркою.

Юлія Манойленко - відома на Полтавщині літераторка, лауреатка Всеукраїнської премії імені Олександра Олеся, обласної премії імені Івана Котляревського та Лубенської районної літературно-мистецької премії імені Василя Симоненка. «Росою серця» - сьома збірка поетеси. Це, як народження ще однієї дитини, поділилася авторка, яка готує до друку вже нову книгу.

Юлія Манойленко, член Національної спілки письменників України

- Я вже працюю над іншою збіркою. Теж цікава назва. Думаю, якщо дасть Бог, у цьому році вона побачить світ. Наше управління культури - Лубенське - пообіцяло на неї кошти. Там буде багато поезій, присвячених давнім українським храмам. Зокрема, Софії Київській, нашій твердині - Свято-Михайлівському золотоверхому монастирю, Десятинній церкві.

Під час презентації книги письменниця відкрила завісу власного натхнення, яке вона черпає у навколишній природі, житті, любові до світу. Юлія Манойленко читала власні вірші. Вони вражають щирістю і душевністю, переконані учасники творчої зустрічі.

Катерина Дем’яненко, викладачка Хомутецького ветеринарно-технологічного коледжу 

- Я дуже пишаюся, що була класним керівником, що така талановита дівчинка вчилася у нас, що, можливо, і я якесь маю до цього відношення.

Людмила Розсоха, заслужений працівник культури України

- Із Юлею Манойленко я познайомилася 20 років тому. Це було дуже приємне знайомство. Вперше я прочитала її вірші у районній газеті. Такою свіжістю повіяло від її поезії, такою щирістю непідробною, такою приязністю, такою відвертістю українською.

Вірші поетеси на презентації читали учні Миргородської середньої школи №7. Кілька народних пісень виконав дует «Родина» у складі Людмили та В’ячеслава Манойленків. Літераторка каже: кожна книга додає натхнення та сил черпати життєдайну енергію та дарувати людям її творчі плоди у вигляді нових творів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію