Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання – у Полтаві

У Полтаві на базі сімнадцятої гімназії та загальноосвітньої школи №37 провели третій, обласний етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання та технологій. З районів області прибули більше ста старшокласників – переможців 1 та 2 етапів олімпіади.

Всього заявлено 165 учасників. Це - учні 9,10,11 класів з усієї Полтавщини. Олімпіада тривала 2 дні. Учасників чекало три завдання - тестове (на знання теорії), творче, яке потрібно виконати за комп'ютером, та практичне - виготовити та презентувати конкретний виріб.

Юлія Приходько, вчитель трудового навчання Полтавської гімназії №17

- Дівчата працюють на швейній машині, шиють за 5 хвилин швейний виріб. Хлопці працюють з деревиною та металом, виготовляють вироби своїми руками.

Журі, до складу якого увійшли педагоги Полтави й області, оцінювали дітей за таким критеріями, як функціональність та практичність виготовленого виробу, креативне мислення, творчий підхід, знання технологій, дотримання техніки безпеки.

Анна Білокінь, учасниця олімпіади (с.Супрунівка)

- Це цікаво, можна показати якісь свої знання, які ти здобуваєш в школі, а також ті знання, які ти отримав розвиваючись, самовдосконалюючись.

Владислава Карантіна, учасниця олімпіади (м.Полтава)

- Той успіх, який я тут отримаю, він завжди знадобиться в моєму майбутньому житті.

Незмінні організатори олімпіади - працівники й методисти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Вже зранку першого дня вони облаштували робочі місця для дітей.

Валентина Чемшит, методист ПОІППО ім.М.Остроградського

- Дитина, яка вміє себе презентувати, вона вже є конкурентноспроможна. Тому що, вона може представити себе. Це є важливим в житті дитини.

У стінах 17-тої гімназії олімпіади проводять не вперше. Директорка закладу ділиться - це величезний плюс і для викладачів, й для учнів.

Олена Голтвяниця, директорка Полтавської гімназії №17

- Нам дуже приємно, тому що на Всеукраїнській олімпіаді наші діти теж виборюють призові місця. Тому це і досвід, і відповідальність.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію