Виробництво в полтавському магазині-пекарні "Глеб Булочкин" відновили

07 лютого 2020 року після перевірки виконання рішення про тимчасове припинення виробництва харчових продуктів у ФО-П Таран В.В. за адресою місто Полтава, вулиця Соборності, будинок 46, які стали підставою для тимчасового припинення виробництва харчових продуктів було відновлено виробництво в магазині-пекарні «Глеб Булочкин».

Нагадаємо, за результатами позапланового заходу  державного контролю (інспектування) потужності магазину – пекарні «Глеб Булочкин» ФОП Таран В.В. за адресою: 36000 м. Полтава, вул. Соборності, 46 з перевірки питань дотримання вимог харчового законодавства встановлено невідповідність гігієнічним вимогам чинного законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів при їх виготовленні, що є порушеннями окремих вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

24 січня 2020 року, на підставі п. 3 ч. 4 ст. 11, керуючись статтею 67 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я  та благополуччя тварин», головним державним інспектором та головним державним ветеринарним інспектором Полтавської області прийнято Рішення про тимчасове припинення виробництва харчових продуктів в магазині – пекарні ФОП Таран В.В.

У визначений законодавством термін, оператором ринку усунуто порушені вимоги чинного законодавства, які стали підставою для тимчасового припинення виробництва харчових продуктів та вжито заходів щодо приведення у відповідність потужності з виробництва харчових продуктів гігієнічним вимогам чинного законодавства в сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів на потужності магазину-пекарні «Глеб Булочкин».

ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області звертається до операторів ринку та вкотре наголошує, що виробництво харчових продуктів та введення їх в обіг необхідно здійснювати з дотриманням вимог законодавства про безпечність харчових продуктів та законодавства про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію