У Полтаві викрили групу з виготовлення підробних медикаментів

Співробітники Управління Служби безпеки України в Полтавській області спільно з працівниками прокуратури викрили діяльність угрупування.

Воно спеціалізувалося на нелегальному виробництві та збуті фальсифікованих лікарських засобів. Організатор – представник комерційної структури фармацевтичної галузі. Він облаштував у місті Лубни підпільний цех з виготовлення контрафактних ліків для продажу. Готову продукцію вони реалізовували через підконтрольну мережу аптек на території регіону. У межах кримінального провадженням за ч. 2 ст. 321-1. А це – виготовлення, перевезення, зберігання з метою збуту та збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів, вчинені за попередньою змовою групою осіб Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправної діяльності. Зараз правоохоронці вилучають із аптечних закладів підробки.

Олексій Скрильник, керівник пресгрупи УСБУ в Полтавській області

- Під час обшуків, за місцями проживання фігурантів справи та на виробництві, правоохоронці вилучили понад 20 найменувань зроблених медпрепаратів, майже 5,5 кг прекурсору, пакувальні матеріали та етикетки. Також виявлено медичне обладнання без сертифікатів відповідності та декларацій про їх реєстрацію.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію