Зубні пасти без діоксиду титану

Останнім часом попит на зубні пасти без діоксиду титану у світі стрімко зростає. Причина полягає в тому, що до кінця дію цієї речовини не досліджено, але лікарі вказують на величезний ризик для здоров'я. Наприклад, Франція заборонила використання цієї речовини в харчових продуктах вже з 2020 року. Але які ж пасти використовувати без шкоди для здоров'я?

Діоксид титану - це мінерал, що складається з кисню і титану. Він має багато застосувань, його використовують в продуктах харчування, косметичних продуктах і навіть в ліках. Цей пігмент надає білого кольору.

Проблема діоксиду титану виникає, коли він присутній у формі наночастинок. У вчених є підозра, що ці дуже маленькі частинки можуть проходити через різні фізіологічні бар'єри, такі як шкірний бар'єр, і потрапляти в організм. Через свій склад і трансформації в контакті з іншими елементами - кров чи слина, вплив наночастинок на людину може варіюватися, і його все ще складно оцінити. Вони можуть проникати в певні частини тіла і потім накопичуватися там. Але через їх дуже малі розміри їх дуже важко виявити і, отже, кількісно визначити в клітинах.

Світлана Зезекало, директорка ТОВ «Жардін Косметик»  

- Наші пасти марки bisheffect не містять в своєму складі діоксиду титану. Я вам можу відкрити і показати якого вони кольору насправді. діокид титану додає білий колір, а наші пасти сіро-зелені. За рахунок того, що і в лікувальній пасті і в Family міститься каолін - це біла глина і хлорофіл. Що ще не міститься у наших пастах. Фтор.

Цей компонент спеціально не додавали в пасти. Адже на Полтавщині вміст фтору і так зависокий у воді. 

Світлана Зезекало, директорка ТОВ «Жардін Косметик»  

- Діоксид титану - це білий пігмент. Використовується як в харчовій промисловості, так і в косметичній. Єдина країна - це Франція, яка заборонила використання цього діоксиду титану у харчовій промисловості. Він не розчинний у воді. Якщо ви хочете, що він не потрапив до вас з їжею, то треба уважно читати етикетку.

На пастах фірми «Жардін Косметик» всі складові розписані. І кожен покупець зможе ознайомитися з вмістом.

Директорка компанії додає, а ще пасти не мають у своєму складі цукру. Тож пасти можуть використовувати люди, які хворіють на цукровий діабет. 

Світлана Зезекало, директорка ТОВ «Жардін Косметик»  

- Крім того ми не використовуємо парабенів. Адже бішофіт сам є дуже потужним консервантом - має протимікробні й противовірусні властивості. А в нашому ополіскувачі немає спирту.

Пасти виготовляють у селі Мала Перещепина Новосанжарського району. Готову продукцію реалізовують на теренах України та за кордоном. До речі, ці зубні пасти займають лідируючі позиції по продажам серед продукції торгової марки Bisheffect.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію