У Кобеляках представили нового голову РДА

Під час поїздки губернатор Полтавщини Олег Синєгубов представив громаді новопризначеного голову Кобеляцької райдержадміністрації Дмитра Сироватку. Як відомо, президент України Володимир Зеленський підписав низку розпоряджень про призначення голів райдержадміністрацій, в тому числі – Полтавської області. 

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, перебуваючи з робочим візитом у Кременчуцькому районі, відвідав і Кобеляки. Там він представив новопризначеного голову Кобеляцької райдержадміністрації Дмитра Сироватку.

Керівник області закликав голову РДА перевірити й проаналізувати рішення попередньої влади, провести повний аудит її діяльності.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Щоб ви провели аудит тієї діяльності, що була відповідно зроблена на предмет ефективності і законності, у тому числі – прийнятих рішень. По-друге, проаналізувати, звичайно, кадровий потенціал.

Також Олег Синєгубов наголосив на необхідності зміцнення співробітництва з районною радою. За його словами, без органів місцевого самоврядування неможливо ефективно працювати, а зокрема, в умовах децентралізації.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Налагодити співпрацю із відповідною районною радою, бо без органів місцевого самоврядування ми не можемо рухатися далі в умовах децентралізації, так само. Я наголошую на тому, що конструктивна співпраця має бути.

Дмитро Сироватка пообіцяв виправдати довіру президента та його команди.

Сказав, що впорається із поставленими завданнями і працюватиме, аби оперативно вирішувати нагальні проблеми, а відтак – сприяти всебічному розвитку громади району.

Дмитро Сироватка, голова Кобеляцької РДА

- Я докладу усіх зусиль, щоб їх виправдати. І при цьому щоб громада району була задоволена моєю роботою. У мене є досвід досить значний в органах місцевого самоврядування. І я впевнений, що ми знайдемо спільну мову із нашими сільськими, селищними головами. А також ОТГ в районі.

Голові облдержадміністрації присутні у залі ставили чимало запитань, що стосувалися стану справ у Кобеляцькому районі. Зокрема, мова йшла про бюджет району, стан доріг, земельну реформу, порушувалися проблеми освітян. Також у Кобеляках запропонували створити військовий ліцей на базі школи-інтернату. 

Ми розглядаємо різні ініціативи щодо створення військового ліцею на Полтавщині, - запевнив Олег Синєгубов. Також голова ОДА наголосив: влада не налаштована закривати профтехучилища та школи як у Кобеляцькому, так і в інших районах області.

Загалом, діалог у Кобеляках виявився жвавим і конструктивним. Учасники зустрічі зазначали: такі зібрання мають чималий позитивний ефект.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію