Оновлення Миргородської станції юних туристів

У Миргороді успішно працює станція юних туристів. Вона – одна із перших в Україні і кращих в області. Її вихованці – серед переможців та призерів змагань різних рівнів. Спорядження та інвентар закладу постійно оновлюють. Нещодавно матеріальну базу поповнено завдяки депутатам обласної ради від Соціал-демократичної партії Валерію Прядку та Костянтину Кірпосенку. Наша знімальна група побувала на цій станції.

Миргородській станції юних туристів – більше 30 років. В Україні вона з’явилася однією із перших. Незважаючи на різні, інколи – й скрутні часи, станція постійно розвивалася. Завдяки їй миргородські діти мають унікальну можливість займатися всіма видами туризму.

Василь Ніколаєнко, директор Миргородської станції юних туристів, депутат Миргородської міськради від фракції СДП

- У цьому році ми започаткували уперше міську туристську спартакіаду, у яку увійшли 8 змагань. Протягом року діти беруть участь у змаганнях із пішохідного туризму, лижного туризму, велосипедного туризму, водного туризму, скелелазання, спортивного орієнтування.

Нещодавно Миргородська станція юних туристів змогла значно поповнити матеріальну базу і спорядження. Придбали велосипеди, човни-байдарки, гірські лижі, відремонтували спортивну залу, де юні туристи готуються до всеукраїнських туристичних змагань.

Василь Ніколаєнко, директор Миргородської станції юних туристів, депутат Миргородської міськради від фракції СДП

- Саме завдяки фракції Соціал-демократичної партії в обласні раді, завдяки депутатам, таким, як Кірпосенко Костянтин Олегович і Прядко Олег Григорович, ми змогли значно поповнити свій парк. І саме завдяки цьому змогли вже проводити ці змагання.

Олена Ошека, керівниця гуртків Миргородської станції юних туристів

- Готую туристів нашого міста, які беруть участь в обласних змаганнях, всеукраїнських змаганнях. Завдяки цьому відремонтованому спортзалу наші туристи можуть достойно підготуватися і виступити в обласних і всеукраїнських змаганнях.

А ще однією із родзинок миргородських школярів, розповідає Василь Ніколаєнко, є підкорення вершин різної складності та встановлення там прапорів рідного міста. Починають із Миргорода, потім їдуть в Опішню, де знаходиться найвища точка Полтавщини, згодом – на Говерлу – найвищу місцину в Україні. Втім, навіть на цьому ще не зупиняються.

Василь Ніколаєнко, директор Миргородської станції юних туристів, депутат Миргородської міськради від фракції СДП

- Найдосвідченіші вихованці станції юних туристів Женя Дерика і Аня Кухар підняли прапор Миргорода на найвищу точку Європи – на Ельбрус на Кавказі, висотою 5 тисяч 642 метри.

Василь Ніколаєнко переконує: й інші вершини миргородським туристам, причому, і дітям, і дорослим посильні. Каже: наявність необхідного інвентарю та підтримки з боку небайдужих спонсорів від Соціал-демократичної партії допоможуть здолати і їх.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію