Автор Чорнобильського муралу презентував у Прип'яті нову роботу

Автор Чорнобильського муралу презентував у Прип'яті нову роботу

Діджитал-барельєф на 50-річчя Прип’яті представив автор найбільшої діджитал-скульптури України.

На 50-річчя Прип’яті автор Чорнобильського муралу показав величезну відео-проекцію. Валерій Коршунов, відомий як автор культурного проекту АРТЕФАКТ та мурала на ЧАЕС презентував великий діджитал-барельєф на головній стіні легендарного готелю Полісся, розташованого у центрі міста Прип’ять. Загальна площа арт-об‘єкту становить майже 350 м2. Це стало подарунком мешканцям міста на честь його 50-річчя.

На центральній площі міста проєкт ARTEFACT представив надзвичайний діджитал-барельєф «Прометей» медіа-артиста Валерія Коршунова, на одному з головних символів Прип’яті - готелі «Полісся». Вражаюча проекція, висотою 25-метрів, загальною площею 350-метрів стала першою та найбільшою мапінг-проекцією Чорнобильської Зони. Сучасна 3D-графіка, наповнена глибоким змістом, перетиналася з хронікою молодої Прип‘яті під зворушливий саундтрек, який написано з використанням Звуків Чорнобиля автором діджитал-барельєфу. Відео-арт робота розповідала історію Прометея - одного з символів міста Прип'ять, оживляючи спогади та презентуючи сучасний подарунок мешканцям міста. 

Акція в Прип’яті, на якій були присутні колишні мешканці міста, представники медіа, громадських та мистецьких організацій, єдналася телемостом з Національним музеєм Чорнобиля, де зібрались прип’ятчани, які не змогли поїхати у Зону Відчуження. Окрім мистецького змісту, акція мала соціальну направленість.

Стрічка новин