Розвиток пільгового кредитування

У Полтавській міській раді створять платформу для розвитку пільгового кредитування приватних підприємців. Про це розповів секретар міськради Олександр Шамота. За його словами, підприємці зможуть отримати інформацію для оформлення кредиту за пільговими ставками.

Секретар міської ради Олександр Шамота підписав розпорядження про створення у Полтавській міськраді платформи для розвитку пільгового кредитування приватних підприємців. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Було висловлено побажання президента щодо запровадження пільгових ставок для малого бізнесу. Саме тому я вважаю, що Полтавська міська рада має стати майданчиком між підприємцями, які побажали подібні кредити взяти і банками, які готові надавати такі кредити.  У нас є вже перші пропозиції щодо промоушену цих кредитів, тому ми зараз будемо робити все для того, щоб створити такий майданчик, де б підприємці мали можливість отримати консультацію щодо того, на які цілі вони можуть отримати, які вимоги для отримання цих кредитів. А банки відповідно б мали змогу отримати доступ до цих підприємців, які хотіли б отримати такі кредити.

Майданчики для розвитку пільгового кредитування підприємців створять у рамках концепції інтегрованого розвитку Полтави.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- В рамках концепції інтегрованого розвитку міста є цілий економічний блок, головне завдання якого – це підвищення зайнятості населення. Підвищення середньої заробітної плати населення, підвищення надходжень податкових до бюджету і відповідно таке кредитування може бути реалізоване для реалізації безпосередньо концепції інтегрованого розвитку міста. Суть пільгового кредитування в тому що малі підприємці можуть отримати пільговий кредит під 5-9 відсотків, в залежності від обсягу кредитування, від кількості новостворених робочих місць на п’ять років. Відповідно, це дасть можливість старту малому підприємництву. Тому що перший внесок підприємства складає від п’яти до дев’яти відсотків в залежності від суми кредитування та відсотку кредитування.

Секретар міськради Олександр Шамота розповів: підприємці, які візьмуть кредит під дев’ять відсотків, зможуть зменшити відсоткову ставку за рахунок збільшення кількості робочих місць на підприємствах. Офіс президента додатково повідомляє, що вже зараз за цією програмою готові працювати чотири українські банки.

Стрічка новин