Маска для обличчя: яка краще?

Маска для обличчя: яка краще?

Маска для обличчя – це особливий продукт, який забезпечує шкірі інтенсивний догляд, завдяки присутності в рецептурі великої кількості активних компонентів. До підбору такого засобу слід поставитися відповідально, адже він здатен успішно впоратися з найбільш поширеними або, навпаки, досить вузькими проблемами. 

Більшість варіантів мають пролонговану дію, тому використовуються переважно курсами – 1-3 рази на тиждень протягом місяця. 

Є різні маски для обличчя різних форм і текстур:

Кремові. Зазвичай рекомендуються для сухої, тонкої шкірою. Надають живильну дію, особливо ефективні в холодну пору. Серед додаткових можливостей відзначимо антивіковий ефект, вирівнювання тону, надання блиску. Вважаються класичним засобом для базового догляду за шкірою.

Гелеві. Легко вбираються, створюють відчуття свіжості й прохолоди, підходять для жирних і комбінованих покривів, відрізняються легкою текстурою, не створюють відчутного плівки під час нанесення.

Порошкові. Базовими є засоби, які виготовляються тільки на основі альгінової кислоти й призначені переважно для зволоження, зняття запалень, розгладження поверхні. 

Тканинні. Найпростіший варіант для застосування в дорожніх умовах, коли необхідно швидко позбутися від слідів втоми, відновити блиск і свіжість покривів, вирівняти тон. Одноразове пакування у вигляді саше займе мінімум місця в дорожній сумці. Виготовляються з нетканого матеріалу та мають спеціальні прорізи для носа, очей і рота. Заявлену дію забезпечує спеціальне просочення з досить різноманітним складом. Для чутливої ​​шкіри краще підбирати варіанти з невеликою кількістю компонентів (переважно традиційних), щоб знизити ризик алергічних реакцій. Такі засоби не щільно прилягають до обличчя, тому не створюють відчуття замкнутого простору, що особливо важливо при клаустрофобії.

Гідрогелеві. За текстурою нагадують желе, виготовлені з полімерного матеріалу, який здатний утримувати вологу всередині пір. Також відзначимо досить широкий спектр додаткових можливостей – підтягування контурів, освітлення пігментації, зменшення глибини зморшок, загоєння дрібних ушкоджень, підвищення пружності. Важлива особливість – при нанесенні повністю повторює рельєф,

Порядок нанесення, необхідність змивання та тривалість процедури залежать від форми продукту й рекомендацій виробника. Кожен варіант супроводжується фотографією й керівництвом по застосуванню.

Стрічка новин