Юні екологи з Диканьки навчатимуться в "Школі екологічного лідера «ECO@friends"

Юні екологи з Диканьки навчатимуться в "Школі екологічного лідера «ECO@friends"

Диканська районна екологічна дитяча громадська організація «Зелене серце» перемогла у Всеукраїнському конкурсі з визначення проєктів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, що проводиться Міністерством молоді та спорту України.

«Школа екологічного лідера «ECO@friends» буде реалізована протягом 2020 року та отримає фінансову підтримку з Державного бюджету України. У рамках проєкту буде проведено 4-денну школу екологічного лідера «ECO@friends» для учнівської молоді віком 13-17 років із 14 областей України, а також всеукраїнський екологічний молодіжний форум. За результатами видадуть інформаційну брошуру «Екологічне молодіжне лідерство».

Як зазначила голова громадського обʼєднання Ірина Черкаська, «перемога у Всеукраїнському конкурсі - це ще одна сходинка, на яку піднялася громадська організація. Велике значення у розвитку організації відіграла підтримка Департаменту інформаційної діяльності та зв’язків із громадськістю Полтавської райдержадміністрації. Саме реалізація проектів у 2018 році - «Впровадження роздільного збору сміття у навчальних закладах Полтавської області» та у 2019 році - «Екологічна стежка у регіональному ландшафтному парку «Диканський як засіб екологічної освіти, формування екологічної культури підростаючого покоління» за фінансової підтримки Департаменту, допомогли команді ековолонтерів повірити  у власні сили та взяти учать у всеукраїнському конкурсі».

Стрічка новин