Полтавців запрошують у Школу депутата 2.0

Цього тижня стартував другий набір Школи депутата у Полтаві. Освітній проєкт розрахований на активних полтавців, які люблять своє місто і бачать себе в політиці у найближчому майбутньому. Набір до Школи триває до 21 лютого. 

Школа депутата – це підготовка політичних лідерів на нових принципах, відповідно до сучасних викликів.  За два місяці навчань слухачі Школи отримають необхідні знання та навички, дізнаються про роль та функції депутата місцевої ради.  І зможуть стати реальними лідерами для своєї громади. 

«Бути міцним господарником уже замало. Політик нової генерації повинене мати стратегічне бачення розвитку міста, користуватися  аналітикою у прийнятті рішень, забезпечувати участь громади, бути відкритим і професійним. Школа депутата є тим інструментом, який допомагає набути цих  компетенцій. Це простір для всіх, хто вболіває за Полтаву, не соромиться ставити запитання, готовий вчитися і конвертувати ідеї в реальні справи для громади», - говорить співорганізаторка Школи депутата, директорка ГО «Нова Полтава» Юлія Городчаніна.

У Школі навчатимуть бути відповідальним лідером; відповідально використовувати ресурси громади; протидіяти популізму і налагоджувати якісну комунікацію. Двомісячний інтенсив передбачає заняття з місцевими спікерами, експертами національного рівня, зустрічі з депутатами та візитами в найуспішніші українські міста. Всього не менше 20 занять. 

Програма курсу міститиме такі модулі:

- Структура і повноваження ОМС і депутата. - Децентралізація. - Місцеві бюджети, бюджетний процес

- Гендерне бюджетування. - Містобудування. Просторовий розвиток. - Екологія. Зелені зони, публічні простори

- Транспорт. - Креативні індустрії ( в т.ч. фести), ревіталізація просторів. - Архітектурна спадщина

- Туризм. - ЖКГ. Комунальні підприємства. - Енергоефективність. Перехід на 100 % ВДЕ.

- Е-демократія. - Аналітика у прийнятті рішень. - Антикорупція

Також учасники Школи зможуть ознайомитися з успішними кейсами українських міст. У рамках проекту запланована навчальна поїздка до м. Вінниця. Вартість навчання у Школі складає 1 800 грн. Організатори надають 5 грантів у розмірі 75% вартості навчання. Відбір на навчання і надання грантів здійснюється у два етапи: аналіз анкет та співбесіда. Прийом заявок триває до 21 лютого 2020 року. Реєстраційна форма https://forms.gle/pf2UgPaLhw9d66nb9. Навчання розпочнеться у березні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію