Проблемні питання щодо будівництва дороги Київ-Харків-Довжанський

У Полтавській ОДА відбулася нарада щодо капітального ремонту дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський. На ній були присутні представники обласного автодору, фірми «ONUR» та профільних департаментів і управлінь. Обговорили проблемні питання, пов’язані  з будівництвом та місцями забору підсипного ґрунту для відсипання земельного  полотна автодороги.

Зокрема, мова йшла про ділянки в межах Чутівського, Хорольського та Великобагачанського районів.

Як поінформував начальник управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Марчишинець, проблематика стосувалася пошуку підсипного ґрунту в Великобагачанському районі. Там потрібно відвести земельні ділянки, так звані резерви ґрунту, для підсипки земляного шару.

«Зокрема, це ділянки, які вже мають цільове призначення. Ми вже домовилися, що вони будуть здані в оренду. Потрібно розробити відповідні документи та провести грошову оцінку», – сказав Сергій Марчишинець.

Як зазначив керівник Хорольського проєкту Оздоган Озгюр, зі свого боку вони готові взяти ці ділянки в оренду.

«Є ділянка дороги протяжністю 42 км. Вона поділена три лоти. На них потрібно 2 млн кубів матеріалу. До кінця березня цю проблему необхідно вирішити, щоб роботи були виконані в строки. Ми готові укладати договори та брати ділянки в оренду», – сказав Оздоган Озгюр.

За підсумками зустрічі, вирішили протягом тижня уладнати питання щодо укладання договорів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію