Безкоштовна діагностика у Полтаві

У Полтаві вже рік діє програма «Cучасної медичної діагностики». Вона передбачає безкоштовні МРТ- і КТ-дослідження для полтавців. Виконував цю програму Медичний центр «Медіон». Про перші результати програми дізнавались наші журналісти.

Майже 11 тисяч полтавців у минулому році взяли участь у міській програмі «Сучасна медична діагностика». Вони робили вартісні дослідження МРТ та КТ. Здебільшого містяни проводили діагностику головного мозку, органів грудної клітини та органів черевної порожнини.

Андрій Чернов, медичний директор МЦ «Медіон»

- Чим раніше ми починаємо правильну й специфічну терапію, тим більше шансів у людини залишитись повністю клінічно здоровою. Або є випадки, коли друга, третя або четверта стадія, на жаль, отримати повністю клінічне здоров'я неможливо. Тобто, можна тільки тимчасово зупинити розвиток онкологічного захворювання.

За період дії Програми рентгенологи виявили низку патологій. Діагностовані пухлини, кісти й мікрокісти, розсіяний склероз, множинні утворення тощо. Завдяки загальноміській програмі полтавці отримали змогу зʼясувати причину своїх недугів, на які, як показує практика, люди звикли не звертати достатньо уваги до критичного моменту.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Ця програма за рік своєї дії довела свою доцільність, й на наступний рік ми пролонгували, заклали кошти для того, щоб продовжити й дати можливість полтавцям на ранніх стадіях отримати відповідь й почати лікуватися від цієї тяжкої хвороби.

Олександр Шамота також додав, що у місті планується розробка й інших оздоровчих, профілактичних чи лікувальних програм.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію