Полтавців запрошують до тестування бета-версії додатку "Е-Poltava"

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Із 4 по 18 лютого триватиме набір полтавців у тестувальну групу додатку «Е-Poltava», що є складовою частиною інформаційної екосистеми «Poltava Smart City». Охочим спробувати роботу бета-версії мобільного сервісу необхідно заповнити анкету.

Команда розробників зацікавлена в тому, аби додатком у тестовому режимі скористалися люди різного професійного спрямування та різних вікових категорій. До групи увійдуть 50 осіб, які мають смартфони з різними версіями операційної системи Android. Важливою буде і мотивація до тестування. 

«Протягом двох місяців учасники тестувальної групи матимуть нагоду першими випробувати одну за одною 10 функцій додатку «Е-Poltava». Це можливість вплинути не лише на формування та удосконалення функціональних можливостей застосунку, а й долучитись до перших кроків у напрямку цифрової трансформації міста. Спершу до тестування будуть доступні 4 функції, решта – додаватимуться поступово. Тестувальна група по кожному сервісу описуватиме свої враження, пропозиції, а також фіксуватиме помилки, якщо такі будуть. Кількість осіб підібрана для ефективної групової роботи та результативного опрацювання зворотнього зв’язку від перших користувачів», – розповів Юрій Ромашко, виконавчий директор Інституту аналітики та адвокації.

Реєстрація тут. Про результати набору усім, хто заповнить анкету, буде повідомлено листом на електронну пошту. Сформована група отримає необхідні інструкції та технічну підтримку для спрощення процесу тестування застосунку «Е-Poltava».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію