До кінця року реалізують можливість звернення до міністерства через месенджери - Дубілет

Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет розраховує, що до кінця 2020 року українцям стане доступна можливість звертатися до всіх міністерств через месенджери.

"Ми вже запустили декілька органів, це Мінсоц і МЗС. Ти заходиш на сайт і можеш або просто відкрити віконце і там друкувати, або обрати зручний месенджер", - сказав Дубілет в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

На уточнювальне запитання, чи буде в майбутньому систему реалізовано так, щоб громадянин заходив у месенджері в профіль "Держава", робив там свій запит, а йому відповідали з потрібної структури, міністр відповів, що розраховує на це незабаром.

"Тому що справді наразі ми впроваджуємо в кожному міністерстві окремо, а потім, коли ми побачимо, що окремо все працює, ми зведемо це в єдиний сценарій. Я думаю, що зробимо це до кінця року", - заявив Дубілет.

Окрім того, міністр повідомив, що нині вже запущено Єдиний урядовий кол-центр і всі нові лінії, які наразі запускають, роблять це на його базі. Крім того, уряд поступово починає централізувати наявні служби підтримки, які раніше було запущено на окремих платформах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію