Купити квитки Укрзалізниці тепер можна у безкоштовних додатках

Купити квитки Укрзалізниці тепер можна у безкоштовних додатках

Квитки Укрзалізниці онлайн в Україні купують все частіше, констатує співзасновник «Опендатабот» Андрій Хорса.

Сервіс для пошуку залізничних квитків RailwayBot отримав офіційні додатки для iOS і Android, передає Ain.ua. Раніше RailwayBot був доступний тільки у вигляді чат-бота для месенджерів Telegram, Viber та Facebook Messenger.бРозробка додатків зайняла близько 3 місяців, розповів виданню засновник проекту Антон Бібля.

«Ми заощадили частину часу, оскільки використовували технології pipe.bot — це продукт від команди «Опендатабот». Оскільки вони є нашими партнерами та інвесторами, ми об'єднали наш досвід і технології, що дозволило зробити дуже швидко вийти на ринок», — заявив він.

Інтерфейс все ще виконаний у вигляді діалогу з ботом. По суті, команда «написала власний месенджер», розповідає Біблія. Доступний моніторинг, оплата картою або оплата через Apple Pay, збереження квитків в Apple Wallet/Google Pay, а також повернення квитків Укрзалізниці.

Як пише у своєму Facebook співзасновник «Опендатабот» Андрій Хорса, у 2019 році через RailwayBot купили 50 000 квитків (на $600 000 - Ain.ua), в 2020 році команда проекту планує подвоїти цю кількість.

Стрічка новин