Будівництво адміністративно-лікувального закладу на Миру, 3 викликало занепоконення мешканців сусіднього будинку

Останні стурбовані тим, що забивання свай для новобудови викличе подальше руйнування їхньої п'ятиповерхівки, яка вже і так стягнута металевими тяжами. З подібною скаргою мешканці звернулися до міського голови на останніх громадських слуханнях. Однак, як нас запевнили головний архітектор проекту та начальник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, будівництво на Миру, 3 для сусіднього будинку ніякої загрози не становить.

На Мира, 3 будують 7-поверховий адміністративно-лікувальний заклад. Як зазначено в паспорті об'єкта, закінчать його в жовтні наступного року. Однак мешканців сусідніх 5-поверхівок дуже непокоїть це будівництво - з цього приводу вони і звернулися до міського голови. Так жителі будинку по Миру, 1 турбуються через інженерні споруди, які повинні розміститися у їхньому дворі. Начальник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю запевняє, що їх там не буде.

Мешканці 5-поверхівки по Соколова занепокоєні руйнуванням свого будинку. Вони впевнені, що забивання свай для новобудови по Миру, 3 викличе подальше руйнування їхньої 5-поверхівки, яка вже і так стягнута металевими тяжами і прошита великою кількістю тріщин. Однак Григорій Зірка разом з головним архітектором проекта переконують, що нічого подібного не трапиться – сваї не забивають, а задавлюють. Ця процедура не може викликати ніяких руйнувань.

Щодо дерев, які довелося вирубати, то на їх місце посадять нові, запевняє начальник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Григорій Зірка. Це передбачено планом благоустрою і озеленення території. Каже, біля новобудови на Миру, 3 їх буде навіть більше, ніж раніше.

Стрічка новин