У Полтаві київський письменник Марк Лівін презентує нову книгу

8 лютого о 19.00 в Краєзнавчому музеї відбудеться презентація нової книги письменника, заступника головного редактора The Village Україна Марка Лівіна “Сторітелінг для очей, вух і серця”. Книга вийшла друком у видавництві “Наш формат”.

У цій книжці автор пояснює, як навчитися чути й бачити історії, поглибити власне розуміння тексту і захопливо писати. Приємним бонусом для читачів стануть розмови з Любком Дерешем, Євгенієм Стасіневичем, Ольгою Пахолок, Іллею Полудьонним, Катериною Бабкіною, Володимиром Єрмоленком, Ярославом Сердюком, Анною Санден, Андрієм Баштовим, Олександром Михедом. У них відомі українські письменники, рекламісти, журналісти розповідають про свої підходи до сторітелінгу й написання текстів.

На презентації Марк Лівін представить основні ідеї книги: чому люди розповідають історії і що вони хочуть бачити в них. По закінченню читачі зможуть придбати книги, підписати свої примірники, зробити фото та особисто поспілкуватись з автором під час автограф-сесії.

Довідково: Марк Лівін — журналіст і письменник, співавтор і ведучий популярного подкасту про психологію «Простими словами». Видавець The Village Україна та Inspired. Викладач сторітелінгу в школі комунікацій Bazilik і на програмі MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі. Спікер конференції TEDx. У 2019-му Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги (Швейцарія) внесла його повість «Pікі та дороги» до списку видатних книжок для дітей з інвалідністю.

Презентація відбудеться в межах курсу Марка Лівіна зі сторітелінгу "Для чого людям історії" для Української академії лідерства.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію