На Полтавщині перевищений епідемпоріг

За даними ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України», на Полтавщині епідемічний поріг захворюваності на гострі респіраторні інфекції перевищений на 21%, темпи росту збільшуються, спостерігається середній рівень епідемічної активності. 

За тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 8 тисяч 853 особи, захворюваність зросла на 47% порівняно з попереднім тижнем. Показник захворюваності склав 636 на 100 тисяч населення. Дітей захворіло 5803 (зростання на 49%), що складає 65% від усіх захворілих (питома вага звичайна для області).

У зв’язку з високим рівнем захворюваності місцевими рішеннями (наказами адміністрації шкіл, рішеннями органів місцевого самоврядування) тимчасово припинено навчання в 29-ти школах 14-ти міст та районів. В тому числі закрито всі школи м. Миргорода, 8 шкіл Хорольського району, 5 Пирятинського району, окремі школи м. Полтави, Кременчуцького, Чутівського, Диканського, Котелевського, Лохвицького, Карлівського, Глобинського, Шишацького, Гадяцького районів; крім того закрито класи в школах м. Полтави (49 класів), Кременчуцького та Карлівського районів.

Найвищі показники захворюваності – в Карлівському та Лохвицькому районах. Госпіталізовано 458 хворих, що складає 5% від кількості захворілих (показник стабільний). При вірусологічних дослідженнях, проведених ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України», визначено наявність РНК вірусів грипу тип A(H1)pdm09 у 3-ох хворих.

Щеплення проти грипу в області продовжуються в усіх містах та районах. З початку сезону щеплено 10659 осіб, 0,76% населення області (показник більший ніж по Україні). Проте, щеплення залишається одним з найефективніших засобів профілактики, особливо для осіб з груп ризику.

Про це повідомили в "КП "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛРАДИ".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію