Гадяцький дитячий будинок реорганізують до 1 вересня 2020 року

Гадяцький дитячий будинок реорганізують до 1 вересня 2020 року

До нового навчального року всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в Гадяцькому дитячому будинку, мають влаштувати в сім’ї.

Про це на апаратній нараді в Полтавській ОДА повідомила директор Департаменту освіти і науки ОДА Олена Харченко. Гадяцький дитячий будинок Полтавської обласної ради функціонує з 1996 року. На території, площею більше 2 гектарів, розташований двоповерховий головний корпус, ігрові, спортивні майданчики, господарські приміщення. Життєдіяльність закладу забезпечують 57 працівників.

Водночас, кожного року кількість дітей у дитбудинку зменшується. Якщо у 2016-2017 роках там було 38 вихованців, то нині – 16 дітей із Полтави, Гадяча, Гребінківського, Кобеляцького, Глобинського, Решетилівського та Оржицького районів. За рік із дитячого будинку відраховано 7 дітей. Із них 2 повернуто батькам, 4 – на навчання в інші заклади,1 – влаштовано на виховання до дитячого будинку сімейного типу.

У разі якнайшвидшого влаштування дітей у сім’ї та відсутності нових вихованців у закладі питання щодо припинення діяльності Гадяцького дитячого будинку або його реорганізації стане можливим до 1 вересня 2020 року.

Стрічка новин